facebookinstagram     English   

Hotel dé Gold

Bir yer düşünün. Dar sokaklarını cumbalı taş evler süslesin, insanlar tanışmadan birbirine gülümsesin. Tarih kokan mekanlar da günümüzün keyifli modern yapıları da iç içe geçsin. Öyle bir yer ki küçük bir sahil kasabasıyken, içine dopdolu ve unutulmaz anlar yaşayacağınız kocaman dünyalar sığdırsın.

İşte böyle bir yerde, Ege’nin en sevilen beldesi Alaçatı’dayız. Size yepyeni bir Alaçatı deneyimi yaşatmak, mutlu tatil hatıraları yaratmak için dünden bugüne Alaçatı tarihinden beslenmiş bir otel hazırladık.

Alaçatı’yı Alaçatı yapan geçmişinden, bugününe şıklık katan Yunan Mitolojisi’nden esinlenerek tasarladığımız Hotel dé Gold; Geçmişten bugüne daima altın çağında olan Alaçatı’yı ve içinde barındırdığı parlak güzellikleri sizlerle paylaşıyor.

Odalarımızdan tüm otel tasarımına kadar ışık tutan tarihin altın hikayeleri simgesel tarzda her detaya ve otelimizin adına altın dokunuşlar sundu, otelimiz Hotel dé Gold ismini bu sebeple aldı.

Öyle ki; Otelin genel konsepti olan altın detaylarla Eros’tan Zeus’a, Agrilia’dan Alatsata’ya kadar tüm odalarımızda karşılaşarak Alaçatı ruhunun naif yansımalarını yine bu altın detaylarda bulacaksınız.

Alaçatı’nın ilk sakinleri tarafından kullanılan köy sıvası ve Yunanlıların taş bina tarzlarını barındıran iki farklı binadan oluşan Hotel dé Gold, beldenin atmosferiyle uyumlu ve modern bir yapıdadır. Ayrıca iki binayı birbirine bağlayan büyük kemerli koridoruyla Alaçatı’nın dar sokaklarını otelde de hissedecek, binaya sıfır oturtulmuş dere görünümü veren yeşil renkli havuzun üzerindeki şirin köprü ile de romantik anlar yaşayabileceksiniz.

Alaçatı’nın sade ve doğal havasının şık eklektik detaylarla buluştuğu 4’ü sıvalı binada 6’sı da taş binada olmak üzere otelimizde 10 odamız bulunmaktadır. Ortak tarzda döşenerek farklılığı kendine has altın detaylarla kazanan, her detayı özenle hazırlanmış odalarımız sizleri bekliyor.

Hotel dé Gold’un ortak alanları gibi odaları da Alaçatı standardının üstünde genişliğe ve ferahlığa sahiptir. Her birinin özel bahçesi, balkonu veya havuza özel bir geçişi bulunmaktadır.

Hacımemiş mahallesinde yer alan otelimize Alaçatı çarşısı sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Alaçatı'yı Hotel dé Gold ile doyasıya yaşayın.

Bize Ulaşın

Hotel dé Gold Alaçatı

Alaçatı Mah. 2500 Sk. No:20 Alaçatı / İZMİR

Tel: 0232 716 98 88   -   Whatsapp: 0533 656 96 32

info@alacatihoteldegold.com